مبنا آکادمی

بینش، نگرش، مهارت

واحد آموزش مبنا آکادمی، مجموعه فعالیت خود را در زمینه برگزاری همایش و آموزش به مشتریان و واحدهای درخواست کننده در زمینه آشنایی با بورس، کاربرد نرم افزارهای مالی و روشهای مختلف سرمایه گذاری در آن اجرا کرده است.

این واحد بصورت مستقیم و غیر مستقیم به شکل برگزاری دوره های حضوری، آنلاین، آفلاین و برگزاری سمینار و وبینار در زمینه های مختلف آموزش جهت توانمند سازی نفرات تخصصی و غیر تخصصی در بازار های مختلف مالی(عمومی و تخصصی)، بورس، بانکداری، شرکتی و دوره های متفاوت به خدمت رسانی مشغول بوده است.

ملاک و معيار انتخاب مواد و موضوعات دوره های آموزشی (اعم از دروس عملی و نظری)، مهارت سازی افراد در راستای پاسخگویی به نيازهای متنوع مشاغل و روشهای نوين انجام كار و آماده ساختن افراد برای احراز شغلی مفيد و انجام كار مناسب می باشد.

محتوای برنامه های آموزشی، سازگاری افراد در برابر مسائل علمی و شايستگی آنان برای پیشرفت را تضمین می کند که زمینه ساز رشد بازار سرمایه کشور است. محتوای عمومی دوره ها ، نه تنها كارآموزان را با يافته های جديد علمی آشنا می نمايد ، بلكه آنان را قادر می سازد تا خلاقيت و ابتكار تازه ای پديد آورند و کیفیت زندگی مالی آنها نیز افزایش یابد.

برنامه های آموزشی مبنا آکادمی به شکلی مدیریت و برنامه ریزی می شود که شركت در دوره های آموزشی به مفهوم عام آن محدود به رشته های خاص نبوده و دامنه آن بسيار وسيع می باشد.

ما با شعار بینش، نگرش و مهارت شرکت کنندگان دوره ها را به آرزوهای کاری و مالی شان می‌رسانیم.

خدمات

  • کلاس‌های حضوری و مجازی
  • منابع آموزشی چند رسانه‌ای
  • مشاوره مدیریت ثروت

تعرفه‌ها

دوره مبانی سرمایه گذاری در بورس


۳۸۲هزار تومان
استاد سمیه قربانی
۱۲ ساعت / پنجشنبه‌ها / ۱۰ الی ۱۳
خرید

دوره الگوهای هارمونیک


۳٬۸۲۰هزار تومان
استاد احسان کامیابی
۳۰ ساعت / شنبه‌ها / ۱۴ الی ۱۷
خرید

دوره پرایس اکشن


۳٬۸۲۰هزار تومان
استاد احسان کامیابی
۳۰ ساعت / دوشنبه‌ها / ۱۴ الی ۱۷
خرید

دوره وبینار پرایس اکشن


۲٬۷۲۵هزار تومان
استاد احسان کامیابی
۱۵ ساعت / سه شنبه‌ها / ۱۶ الی ۱۷.۳۰
خرید